Новини

Financial Times: Meta вивчає можливість використання віртуальної валюти Zuck Bucks та NFT

Financial Times: Meta вивчає можливість використання віртуальної валюти Zuck Bucks та NFT

За даними Financial Times, компанія Meta, ймовірно, відмовилася від своєї криптовалюти Diem. Разом з тим, компанія все ще вивчає можливість використання інших фінансових продуктів, у тому числі віртуальної валюти, яку співробітники вже охрестили Zuck Bucks.

Валюта Zuck Bucks, мабуть, названа на честь засновника, голови та генерального директора Meta Марка Цукерберга. І навряд чи вона буде криптовалютою. Натомість Meta схиляється до впровадження токенів у додатках, які будуть централізовано контролюватись компанією, подібно до тих, що використовуються в ігрових додатках, наприклад, валюта Robux у грі Roblox. Roblox побудувала величезний бізнес продажу Robux, і Meta може спробувати повторити цей успіх на своїх власних платформах.

Водночас Meta не повністю дистанціювалася від продуктів блокчейну, оскільки компанія також розглядає можливість випуску та обміну NFT на Facebook. За даними джерела, компанія планує запустити пілотний проєкт із NFT у середині травня. А невдовзі після цього Meta проведе тестування членства у групах Facebook на основі володіння NFT, а також «карбування» NFT.

Крім того, Meta вивчає «соціальні токени» або «токени репутації», які «можуть бути випущені як винагорода, наприклад, за значний внесок у групи Facebook». Компанія також ймовірно вивчає традиційні фінансові послуги, такі як кредити для малого бізнесу.

Курс
Python
Опануйте професію Python-розробника за 4 місяці й отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python

Представник Meta Лорен Діксон заявила, що компанія постійно розглядає інноваційні продукти, але поки що «немає новин».

Джерело: Financial Times, The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: