Новини Софт 05.04.2023 о 12:17

Google Drive зняв обмеження на 5 млн доданих файлів — його впровадили непомітно, що дуже засмутило передплатників

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Google Drive зняв обмеження на 5 млн доданих файлів — його впровадили непомітно, що дуже засмутило передплатників

Google прибрав обмеження на кількість доданих до Drive файлів. Нещодавно його запровадили негласно, що виявили користувачі. У компанії заявили, що обмеження торкалося лише невеликої кількості акаунтів. Зараз у Google вивчають альтернативні варіанти обмежень.

Курс
ПРОДЮСУВАННЯ АРТПРОЄКТІВ
Оволодійте навичками створення професійних артпроєктів та реалізуйте свої найсміливіші творчі задуми!
Дізнатися про програму
pic

Акаунт Google Drive у Twitter повідомив: «Нещодавно ми випустили системне оновлення обмежень елементів диска, щоб зберегти стабільність та оптимізувати продуктивність. Хоча це вплинуло лише на невелику кількість людей, ми скасовуємо цю зміну, досліджуючи альтернативні підходи для забезпечення відмінного досвіду для всіх».

У лютому деякі користувачі Gogogle Drive зіткнулися з помилкою – завантаження файлів не вдавалося. Представник компанії підтвердив, що в їхньому випадку діяло обмеження на 5 млн створених файлів, щоб «запобігти неправильному використанню системи таким чином, щоб це могло вплинути на стабільність та безпеку».

Про первісне обмеження не повідомлялося, за що Google отримав порцію критики від користувачів. Ситуацію посилює той факт, що обмеження торкнулося платних користувачів, включаючи тих, хто передплатив найвищий рівень Google One, який надає до 30 ТБ сховища.

Для тих, хто часто створює або завантажує невеликі файли, було цілком можливо досягти встановленої межі кількості файлів. Крім того, на Google Drive немає лічильника, який міг би попередити користувачів про швидке вичерпання ліміту. Технічно не найкращий підхід обернувся компрометацією перед користувачами, які надалі чекають від Google більшої відкритості.

Google розширив простий обмін файлами в Android на ПК – бета-версія програми Nearby Share доступна для Windows та працює в Україні

Курс DATA SCIENTIST.
Комплексний курс про магію даних. Вжух, і ти досвідчений фахівець.
Дізнатись про курс

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: