Новини

Google, Acer, Lenovo та Asus анонсували “ігрові” хромбуки — без відеокарт, зате з RGB-підсвічуванням

Google, Acer, Lenovo та Asus анонсували “ігрові” хромбуки — без відеокарт, зате з RGB-підсвічуванням

Google та кілька виробників ноутбуків об’єдналися для неоднозначного анонсу: тепер ви можете придбати ігровий Chromebook. Для замовлення є три моделі: Acer Chromebook 516 GE за $649,99, Lenovo IdeaPad Gaming Chromebook за $599, Asus Chromebook Vibe CX55 Flip за ціною, яку буде оголошено пізніше. Ці моделі позиціонуються спеціально створеними для ігор.

игровые Chromebook

Що здається дивним у цих «ігрових» ноутбуках, то це те, що вони є хромбуками, тобто не оснащені дискретними відеокартами. Як правило, комп’ютери, що мають лише вбудовану графіку, не вважаються ігровими (навіть сучасним вбудованим графічним ядрам ігри даються важко).

Йдеться про використання цих Chromebook для хмарного геймінгу. На них буде встановлений сервіс NVIDIA GeForce Now. Ця платформа теоретично може забезпечити продуктивність RTX 3080, включно з вимогливими графічними режимами, такими як трасування променів, без необхідності потужної відеокарти на стороні гравця. Досить дивно, що анонс стався одразу після того, як Google закрив власну ігрову платформу Stadia.

Курс
КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС
Залучити нових та утримати наявних клієнтів за допомогою вау-сервіса – це можливо! Переходьте та дізнайтеся більше.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
clyentservis

Звичайно, хмарні геймери-початківці можуть запускати GeForce Now на будь-якому комп’ютері — ігровий Chromebook навряд чи потрібен. То що робить ці пристрої «ігровими» Chromebook? Ну вони точно називаються так само як і ігрові ноутбуки. Також вони виглядають як ігрові ноутбуки – оснащені яскравою RGB-клавіатурою з технологією захисту від фантомних натискань та іншим підсвічуванням.

Єдиною вагомою апаратною перевагою цих моделей є частота оновлення екрана. Vibe оснащений екраном 144 Гц, а моделі Acer та Lenovo мають дисплеї із частотою 120 Гц. Цікаво, що дешеві тарифи GeForce Now обмежені 60 кадрами у секунду і для реалізації переваги буде потрібною підписка рівня GeForce Now RTX 3080.

З одного боку, представлені хромбуки стануть одними з найдешевших пристроїв із частотами оновлення екрана 144 Гц і 120 Гц, з іншого – тарифний план GeForce Now RTX 3080 коштує $19,99 на місяць, і заощадивши на ньому можна через деякий час надолужити різницю у ціні з повноцінним ігровим ноутбуком.

Logitech розробляє аналог Steam Deck – можлива підтримка GeForce Now, Xbox Cloud Gaming та Steam

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: