Новини Софт 11.10.2023 о 12:51 comment views icon

Google Meet відтепер підтримує групові відеодзвінки у роздільній здатності 1080p

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Вперше функція відеовикликів у вищій якості з’явилась на сервісі Google ще у квітні, але була доступна для дзвінків «‎сам на сам».

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Нині роздільна здатність 1080p поширюється й на групові відеосесії (від 3-х та більше учасників) в Google Meet для передплатників Workspace.

Для того, щоб скористатися функцією, учасники з вебкамерами Full HD (або кращими) мають ввімкнути її, прийнявши підказку, що автоматично з’явиться на екрані приєднання. Як підтвердження — у верхньому правому куті вікна відео з’явиться піктограма 1080p.

Google Meet відтепер підтримує групові відеодзвінки у роздільній здатності 1080p

Параметри для надсилання та отримання високоякісного відео можна встановити в розділі «Налаштування» > «Відео в Інтернеті», і Google Meet автоматично налаштує якість, якщо пропускна здатність мережі зменшиться.

Оновлення вже доступне для передплатників Workspace, включаючи тарифи Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Starter, Enterprise Plus, Education Plus, Teaching and Learning Upgrade і Workspace Individual. Платні користувачі Google One не включені до переліку, тому їм доведеться погодитися лише на індивідуальні дзвінки 1080p.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: