Новини

Google відкриває кампус у Бей-В’ю, побудований повністю за проєктом компанії

Google відкриває кампус у Бей-В’ю, побудований повністю за проєктом компанії

Компанія Google відкрила кампус для співробітників у Бей-В’ю після початку будівництва у 2017 році. Компанія створила цей будинок самостійно.

Google відкриває кампус у Бей-В'ю, побудований повністю за проєктом компанії

Одна з найпомітніших деталей кампуса – дах, який виготовлений з 90 тис. сріблястих сонячних панелей, які можуть генерувати сім мегаватів енергії. Це становить до 40% всіх потреб будівлі в енергії. Додатково поруч встановлені вітряні електростанції, що забезпечують електрикою всю нову штаб-квартиру, в якій кухні мають електричне обладнання замість газового. У кампусі встановлені автоматичні жалюзі, що пропускають велику кількість денного освітлення, та вентиляції, що бере 100% зовнішнього повітря.

У цьому ж кампусі знаходиться найбільша в США геотермальна установка, що допомагає обігрівати будівлю без додаткового палива. Система поглинає тепло із землі взимку та віддає його в землю влітку.

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Компанія Google нещодавно випустила розпорядження про переведення персоналу на гібридний графік роботи, за якого співробітники повинні працювати в офісах три дні на тиждень.

Подібний графік вводить і Apple, що викликало хвилю обурення і навіть звільнення директора з машинного навчання.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: