Новини

Apple втратила директора з машинного навчання через вимогу повернення до офісів після пандемії

Apple втратила директора з машинного навчання через вимогу повернення до офісів після пандемії

Карантинні обмеження в США поступово знімають і компанія Apple опублікувала нові правила щодо повернення співробітників з «дистанційки» назад в офіс. Тепер тричі на тиждень вони мають відвідувати робоче місце. Багатьом це не сподобалося, зокрема Яну Гудфелоу, директору з машинного навчання Apple. Після виходу розпорядження він звернувся до своїх підлеглих із листом та заявив про відставку.

Сам Гудфелоу вважає, що його команда більш продуктивна вдома, ніж в офісі, і він очікував більшої гнучкості від компанії з огляду на високу продуктивність під час роботи з дому.

«Ми говоримо клієнтам, наскільки хороші наші продукти для віддаленої роботи, але ми самі не можемо використовувати їх? Як ми можемо очікувати, що клієнти сприймуть це серйозно? Як ми можемо зрозуміти, які проблеми віддаленої роботи потребують вирішення, якщо ми не живемо цим?»

Поетапне повернення працівників у Apple Park розпочалося у квітні. План повернення виглядав так:

  • З 11 квітня – один день на тиждень в офісі
  • З 2 травня – два дні на тиждень
  • З 23 травня – три дні на тиждень.

Попри звернення співробітників, топменеджери Apple відмовилися змінювати план повернення в офіси.

Курс
Java вечірній
Навчайтесь топової професії у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java вечірній

Ян Гудфелоу до приходу в Apple працював науковим дослідником у Google Brain. У 2017 році MIT Technology Review внесла Гудфелоу до ТОП 35 новаторів віком до 35 років, а у 2019 році журнал Foreign Policy включив його до ТОП 100 глобальних мислителів.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: