Новини

Гра Riven 1997 року (сиквел популярної Myst) отримає сучасний ремейк

Гра Riven 1997 року (сиквел популярної Myst) отримає сучасний ремейк

Графічна пригодницька гра Myst за десятиліття отримала кілька перевидань та рімейків, але її продовження не могло похвалитися тим самим. Нарешті компанія Cyan Worlds анонсувала перший ремейк гри Riven. Сама Riven була випущена в 1997 році як сиквел графічного квесту Myst.

Як зазначають розробники, ідея створити нову версію Riven виникла на тлі відродження фан-бази Myst після кількох перезавантажень оригінального проєкту. Поки що гра знаходиться на ранньому етапі розробки, і відомостей про неї дуже мало. Однак Cyan Worlds повідомляє, що це буде не ремастер статичних фонів оригінальної версії, а створений з нуля рімейк. Гравці вперше зможуть переміщатися світом у повному 3D. Також можна припустити, що рімейк Riven може бути схожим на недавнє перезавантаження Myst того ж розробника, яке виконане на рушії Unreal Engine 4 і сумісне з VR.

Оригінальна Myst була однією із найпопулярніших комп’ютерних ігор 90-х. У 2000 році з виходом realMyst графічна частина гри була оновлена ​​зі статичних CGI зображень до псевдо 3D. У 2014 році вийшов ремастер realMyst разом із кількома консольними портами. Остання версія Myst з детальнішою сучасною графікою з’явилася на гарнітурах Oculus VR у 2020 році, а наступного року вийшла на ПК та Xbox. Оголошення про рімейк Riven через рік дозволяє припустити, що він може мати подібні характеристики, але Cyan ще не підтвердила це. Студія також не повідомила, які платформи матимуть рімейк.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Розробник каже, що тривала відсутність нових проєктів по Riven пов’язана з невеликим розміром компанії та обережним підходом до такої улюбленої класики. Першим етапом став проєкт Starry Expanse Project — спроба фанатів переробити Riven у 3D, що розробляється вже понад десять років.

Джерело: techspot

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: