Новини

Nestlé: в рф більше не буде KitKat і Nesquik, але залишиться дитяче та спеціальне харчування

Nestlé: в рф більше не буде KitKat і Nesquik, але залишиться дитяче та спеціальне харчування

Найбільший у світі виробник продуктів харчування, швейцарська компанія Nestlé, мінімізує діяльність у росії, тому там продаватимуться лише базові продукти, таких як, дитяче та спеціальне медичне харчування. Представники Nestlé запевнили, що така діяльність не спрямована на отримання прибутку.

«Ми зупиняємо розвиток та присутність відомих брендів Nestlé, серед яких KitKat та Nesquik. Ми вже зупинили імпорт та експорт некритичних продуктів з росії та в росію, припинили рекламу та призупинили всі капітальні інвестиції в країні. Звичайно, ми повністю дотримуємось усіх міжнародних санкцій щодо росії. Ми не плануємо отримувати жодного прибутку в цій країні і відповідно не платитимемо податки з нього в майбутньому в росії, будь-який прибуток буде направлений на гуманітарну допомогу», — повідомила компанія в офіційному пресрелізі.

У Nestlé заявили, що направили сотні тонн продуктів харчування та надали значну фінансову допомогу для підтримки людей в Україні та біженців у сусідніх країнах.

«Ми разом із українським народом та 5800 співробітниками», — сказано у заяві.

9 березня в росії призупинили продажі Coca-Cola і PepsiCo. Остання також заявила, що дотримується гуманітарних принципів та продовжить пропонувати російським покупцям товари першої необхідності, такі як молоко та інші молочні продукти, дитячі суміші та дитяче харчування.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: