Новини Пристрої 27.10.2022 о 12:39 comment views icon

Nothing Ear Stick — «доступна» та урізана альтернатива першим бездротовим навушникам Nothing Ear (1)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Дещо більше ніж через рік після анонсу перших повністю бездротових навушників Nothing Ear (1) компанія підготувала до випуску нову модель бездротових навушників-вкладишів Nothing Ear Stick. Це доступніша версія з кількома відсутніми функціями, які були доступні в першій моделі.

Так, у Nothing Ear Stick немає функції активного шумозаглушення та силіконових вушних вкладок, які створюють відчуття герметичності у вухах. Таким чином, користувач чутиме значно більше зовнішнього шуму.

Nothing Ear Stick – «доступная» и урезанная альтернатива первым беспроводным наушникам Nothing Ear (1)

Проте новинка може похвалитися збільшеною автономністю. Навушники можуть працювати без підзарядки до 7 годин, а з урахуванням кейса автономність досягає 29 годин. У Nothing Ear Stick використовуються спеціально розроблені 12,6-міліметрові драйвери та по 3 мікрофони. Один із них відповідає за захоплення голосу користувача, другий служить для придушення фонового шуму під час дзвінків, а третій, розташований усередині навушника, призначений для вимірювання вушного каналу користувача. Останній служить для коректної роботи функції Bass Lock, яка коригує налаштування еквалайзера для покращення передачі басів. Навушники підтримують кодеки SBC і AAC, хоча підтримки aptX немає.

Nothing Ear Stick – «доступная» и урезанная альтернатива первым беспроводным наушникам Nothing Ear (1)

Корпус забезпечує захист внутрішніх компонентів від пилу та вологи за стандартом IP54. У новинці використовується «керування натисканням», а не сенсорне керування, як у Nothing Ear (1), що має розв’язати проблему з мокрими пальцями. Елементи керування можна налаштувати за допомогою застосунку Nothing на iOS та Android.

IT Project Management.
Отримайте дієвий набір знань та навичок для роботи на всіх етапах життєвого циклу IT-проекту.
Приєднатися

Бездротові навушники Nothing Ear Stick надійдуть у продаж із 4 листопада за ціною $99. Така ж вартість була й у моделі Nothing Ear (1) на момент анонсу, але зараз вона коштує $149. Причому подорожчання відбулося лише на початку цього місяця, коли Пей оголосив, що ціна має зрости «через збільшення витрат».

Джерело: The Verge

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: