Новини Новини 26.05.2022 о 10:58 comment views icon

Петиція про візовий режим з росією набрала 25 тисяч голосів [Оновлено: Зеленський підтримав петицію]

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Петиція на сайті президента України, яка пропонує заборонити чи обмежити російським громадянам в’їзд на територію країни, 11 листопада набрала необхідні 25 тисяч голосів, тож незабаром її має розглянути Президент України Володимир Зеленський. Це та сама петиція, про яку ми вперше писали у березні.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Оновлено [26 травня 10:58]: Зеленський підтримав петицію про запровадження візового режиму для росіян та попросив прем’єр-міністра опрацювати це питання.

Петиція про візовий режим з росією набрала 25 тисяч голосів [Оновлено: Зеленський підтримав петицію]

Початковий текст новини від 2 травня

На момент публікації цього допису її підписали понад 26 424 осіб, і лишається ще 9 днів до завершення терміну збору підписів. Петицію зареєстрували на сайті Офісу президента 11 лютого 2022 — до початку повномасштабного вторгнення рф. Її автор — Мазура Микита Вікторович.

Можна згадати, що це не перше таке звернення — наприкінці 2021 року схожа петиція, яку зареєстрував активіст Сергій Стерненко, набрала необхідні 25 тис. голосів звернення за неповних 9 діб. Тоді Зеленський заявив, що запровадження додаткових змін у режимі поїздок громадян між Україною та рф потребує ретельного вивчення й аналізу усіх можливих сценаріїв розвитку, та дав відповідне доручення прем’єр-міністрові України Д. Шмигалю, Секретарю РНБО О.Данілову та Голові СБУ І.Баканову.

Залишається сподіватися, що цього разу запровадження повної заборони на в’їзд в Україну чи візового режиму з росією, а також лукашенківською білоруссю, яка є союзником рф, не забарится, адже нам ще країну відбудовувати.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: