Новини Україна 24.11.2022 о 12:42 comment views icon

ПриватБанк вдвічі збільшив ліміт на отримання готівки в банкоматах з карток інших українських банків — до 20 тис. грн. Ощадбанк — до 50 тис. грн

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

З 23 листопада «ПриватБанк» встановив єдиний ліміт отримання готівки у власній мережі банкоматів — 20 000 грн. Він діє як для карток «ПриватБанк», так і для карток інших українських банків. Досі стандартні ліміти за картками інших банків були до 10 тис. грн.

Оновлено: «Ощадбанк» також прирівняв ліміти зняття готівки з карток інших банків до власних. Відтепер у банкоматах «Ощадбанку» з однієї картки будь-якого банку можна зняти готівкою на добу до 50 тисяч гривень. Такий ліміт «Ощадбанк» застосовує для своїх карток.

Це максимальна сума, яку можна зняти у банкоматах «ПриватБанк» за одну операцію з платіжної картки будь-якого українського банку — її можна повторити через три години.

Збільшення лімітів на отримання готівки для карток всіх українських та закордонних банків дозволить клієнтам всіх українських банків за необхідності отримати доступ до готівкових коштів, скориставшись банкоматами «ПриватБанку». На сьогодні в мережі «ПриватБанку» працюють понад 5 000 банкоматів у всіх регіонах України — мапа банкоматів доступна за посиланням.

Російські обстріли призвели до рекордних перебоїв зі зв’язком та інтернетом в Україні — за даними NetBlocks, інтернет-трафік обвалився до 15%-7% від звичайного рівня в залежності від регіону. Та попри блекаут, спричинений російськими ракетними обстрілами енергетичної інфраструктури України, банківська система вистояла — платежі не зупинялись ні на секунду, а у мережі продовжував працювати кожен четвертий банкомат. Водночас співзасновник monobank Олега Гороховського відзначив, що хоча необанк і не відчув проблем із платежами, обсяги клієнтських запитів у перші години після обстрілів впали на 50% від звичайних рівнів саме через те, що у багатьох користувачів зник зв’язок.

За умов аварійного відключення електрики в усіх регіонах України «ПриватБанк» забезпечує безперебійну роботу онлайн-банкінгу, застосунку «Приват24» та версії «Приват24 для бізнесу», системи безготівкових розрахунків та процесингу — це стало можливим завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари.

DevOps для сисадминов.
Курс допоможе закласти в собі принципи DevOps, прагнення до автоматизації, навчить писати інфраструктурний код і покаже, що помилятися можна безпечно.
Дійзнайтеся більше

«ПриватБанк» завершив міграцію у «хмару» і тепер повністю працює з Європи

 

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: