Новини

Reddit заборонив посилання на всі російські сайти з доменом .ru і не приймає реклами від росіян

Reddit заборонив посилання на всі російські сайти з доменом .ru і не приймає реклами від росіян

Популярний ресурс Reddit вирішив повністю заборонити усі посилання з доменом .ru у відповідь на розв’язану росією війну проти України.

«Reddit заблокував ВСІ домени під російським ccTLD (.ru). Будь-яке посилання на вебсайти з доменом .ru буде видалено Reddit автоматично».

Ресурс окремо опублікував повідомлення на підтримку України та заявив про блокування всіх російських пропагандистських ЗМІ.

«Хоча багато спільнот на Reddit вже заборонили посилання на російські ЗМІ, такі як RT, Sputnik та їхні філії іноземними мовами, ми зробили такі обмеження універсальними у всіх регіонах».

Скасовано і приймання всіх рекламних оголошень, орієнтованих на росію. Не приймаються й об’яви від російських організацій – державних чи приватних.

Reddit додає, що перебуває в активному контакті з модераторами та спільнотами, які найбільше постраждали від конфлікту, щоб надати підтримку, ресурси та спеціальні інструменти, щоб вони могли продовжувати функціонувати без перешкод.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

«Ми також допомагаємо постраждалим колегам з Reddit в Україні, у тому числі виплачуємо авансові платежі та допомогу для пошуку житла, а також підтримуємо їх переселення».

Reddit


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: