Новини Україна 29.02.2024 о 11:45 comment views icon

Rozetka тепер нараховує 35 грн за доставку в магазин замовлень до 700 грн

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Найбільший в Україні інтернет-магазин Rozetka днями встановив мінімальну вартість замовлення для безоплатної доставки до власних точок видачі на рівні 700 грн — з 27 лютого покупці мають додаткового сплатити 35 грн за доставку кожного замовлення нижче цього порогу.

Ще раз, щоб уникнути плутанини: йдеться виключно про доставку на пункти видачі мережі Rozetka. Від самого початку (багато років) Rozetka безплатно доставляла замовлення клієнтів на власні магазини — без жодних додаткових умов щодо суми чи іншого.

Жодних публічних анонсів в соцмережах Rozetka не робила — ритейлер просто непомітно оновив політику в частині умов надання послуг доставки до власних точок. Нові умови детально розписані в довідковому центрі інтернет-магазина.

Нові умови Rozetka щодо доставки замовлень до точок видачі

Доставка Rozetka
Нові правила доставки Rozetka

Як чітко вказано на сайті Rozetka, у разі відмови клієнта від частини замовлення вартість доставки не повертається і не розбивається пропорційно, а все одно підлягає сплаті у повному обсязі. Ось такі справи.

Вартість доставки в магазини Rozetka — 35 грн для покупок до 700 грн

Rozetka тепер нараховує 35 грн за доставку в магазин замовлень до 700 грн


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: