Новини

«Сільпо» та NOVUS припиняють продаж усієї продукції бренду Coca-Cola та вилучають товар з полиць — раніше компанія відмовилась припиняти роботу в рф

«Сільпо» та NOVUS припиняють продаж усієї продукції бренду Coca-Cola та вилучають товар з полиць —  раніше компанія відмовилась припиняти роботу в рф

NOVUS та «Сільпо» припиняють продаж усієї продукції бренду Coca-Cola. Так найбільші українські мережі супермаркетів відреагували на рішення світового виробника газованих безалкогольних напоїв не припиняти роботу у рф попри те, що країна-агресор веде ганебну війну проти України.

В «Сільпо» підтвердили бойкот у Твіттері, а NOVUS — на власній сторінці у фейсбуці. Компанії відмовились від нових закупівель.

«Придбання напоїв Rich, Schweppes, Sprite, Burn, BonAqua, Fanta, Monster, Fuzetea, Coca-Cola – це спонсорська підтримка компанії, що не засуджує дій окупантів»

NOVUS

Одночасно найбільші українські торгові мережі повідомили, що вже почали прибирати продукцію американського бренду з полиць своїх магазинів по всій Україні.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: