Новини

Tesla побудувала гігантське сховище енергії Megapack ємністю 360 МВт·год — воно забезпечить енергією 60 тис. будинків у США

Tesla побудувала гігантське сховище енергії Megapack ємністю 360 МВт·год — воно забезпечить енергією 60 тис. будинків у США

Днями Tesla представила новий гігантський проєкт Megapack, що складається із величезних комерційних батарей на 360 МВт·год. Сховище енергії використовується сонячною електростанцією Arevon. Дана компанія є одним із найбільших партнерів Tesla у галузі розгортання потужностей для зберігання енергії.

Проєкт під назвою Townsite Solar and Storage Facility розташований у Боулдер-Сіті, штат Невада, неподалік Лас-Вегаса. Він складається з понад півмільйона сонячних панелей і разом із Tesla Megapack здатний цілодобово забезпечувати сонячною електроенергією 60 тисяч будинків, виробляючи 500 тисяч МВт·год на рік. Townsite Solar and Storage Facility запобігає викидам 400 тисяч тонн вуглекислого газу на рік.

Tesla Megapack став популярним продуктом для великомасштабних проектів збереження енергії.

У 2021 році Tesla та Arevon підписали угоду про постачання рекордної кількості промислових систем зберігання енергії Megapack потужністю/ємністю 2 ГВт/6 ГВт·год для кількох нових проєктів. Це більше, ніж Tesla загалом розгорнула за останні два роки.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: