Новини

У США почали вимагати від банків звітувати про всі операції з криптовалютами

У США почали вимагати від банків звітувати про всі операції з криптовалютами

Федеральна корпорація страхування депозитів США (FDIC) повідомила банки про нові правила. Тепер фінустанови мають попереджати про всі операції з криптовалютами.

У заяві регулятора сказано, що через потенційні системні ризики будь-яка компанія або банк, які мають можливість займатися криптовалютами, повинні повідомити про свої плани, а будь-яка установа, яка проводить криптооперації, повинна «негайно» повідомити FDIC.

«Діяльність, пов’язана з криптовалютою, може становити значні ризики для безпеки, а також проблеми із фінансовою стабільністю та захистом прав споживачів».

FDIC

Reuters пояснює, що регулятори враховують зростальну популярність криптовалют та її вплив на безпеку. Джо Байден вже доручив урядовим установам оцінити ризики та вигоди, пов’язані з криптовалютами. Такий крок сприймається як явне визнання потенційних наслідків зростальної важливості цифрових активів.

На думку регулятора, збій у транзакціях або діяльності криптоактивів може спантеличити клієнтів, що викличе «набіги» на фінансові активи фірм.

Курс
Recruitment вечірній
Дізнайтеся, як стати pro-рекрутером. Курс із вільним графіком
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment вечірній

Тепер контрольовані FDIC компанії повинні надавати докладну інформацію про заплановану діяльність та пропоновані терміни угод. Агентство планує перевіряти таку інформацію на предмет безпеки та надійності, фінансової стабільності та захисту прав споживачів.

Зеленський легалізував криптовалюти, підписавши закон «Про віртуальні активи»


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: