Новини Софт 16.08.2022 о 11:11 comment views icon

У застосунку «Дія» стартує бета-тест документів англійською та послуги шерингу авто. Як взяти участь?

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

У застосунку державних послуг «Дія» незабаром розпочнеться тестування англомовної версії документів та шерингу авто. Всі охочі можуть долучитися до бета-тестування нових можливостей, повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

На травневому пресбрифінгу International Diia Summit в Давосі Мінцифра повідомила, що застосунком «Дія» користуються понад 17,3 млн українців — проти 14 млн, які були на початку лютого 2022 року. І міжнародне визнання застосунку «Дія» наразі є одним з пріоритетних напрямків роботи — місяць тому міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров анонсував підготовку до запуску бета-тестування документів англійською. І ось зараз команда фактично переходить на цей етап — взяти участь можна за цим посиланням.

У застосунку «Дія» стартує бета-тест документів англійською та послуги шерингу авто. Як взяти участь?

Три цифрових документи англійською

Невдовзі закордонний паспорт, водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу у «Дії» показуватимуться латиницею — у травні повідомлялося, що цифрові документи в «Дії» готуються визнати Польща, Молдова та ще кілька країн. Основні цілі бета-тесту — перевірка коректності показу документів англійською та правильності заповнення усіх полів.

Для участі в бета-тесті треба мати в «Дії» один із документів: закордонний паспорт, посвідчення водія чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Важливо, щоб у бета-тесті також взяли участь українці, які зараз перебувають за кордоном — наголошують у Мінцифри.

Повернення функції шерингу свідоцтва про реєстрацію ТЗ (послуга Належний користувач)

Послугу шерингу авто презентували під час Diia Summit у лютому. Ця послуга дозволяє передавати право на керування авто іншим людям. Раніше призначити належного користувача У застосунку «Дія» стартує бета-тест документів англійською та послуги шерингу авто. Як взяти участь?У застосунку «Дія» стартує бета-тест документів англійською та послуги шерингу авто. Як взяти участь?Належний користувач — це фізична особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом, що їй не належить. можна було офлайн у сервісному центрі МВС або ж у кабінеті водія. Послуга шерингу авто стала недоступна разом з іншими після повномасштабного вторгнення росії, коли державні реєстри тимчасово відключили, щоб захистити дані українців. Наразі реєстри знов працюють і Мінцифри хоче відновити послугу шерингу авто в «Дії», оскільки зараз ця послуга особливо актуальна (багато українців від початку повномасштабного вторгнення брали авто рідних чи знайомих, щоб виїхати у більш безпечні місця). Та потрібно ще раз протестувати послугу шерингу авто, щоб впевнитись, що усе працює належним чином. Взяти участь в бета-тесті мають дві людини — власник авто та водій, що хоче стати належним користувачем.

Product Management in IT.
Пройдіть повний цикл створення продукту — від генерації та валідації продуктової проблеми до аналізу користувачів, метрик і створення завдань для розробників.
Інформація про курс

Для участі в бета-тесті шерингу авто потрібно мати:

  • паспорт у «Дії» — закордонний або ж ID-картка;
  • для власника: техпаспорт транспортного засобу, на якого буде призначено належного користувача;
  • для належного користувача: водійське посвідчення відповідної категорії.
  • «Дія» — український електронний сервіс державних послуг. Для користувачів доступні портал та застосунок «Дія». На порталі можна отримати онлайн 70+ державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 12 своїх цифрових документів та 23 послуг.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: