Новини

Uber запускає у Львові Uber Aid Shuttle — безплатні шатл-баси до польського кордону

Uber запускає у Львові Uber Aid Shuttle — безплатні шатл-баси до польського кордону

Uber повідомив про запуск сервісу Uber Aid Shuttle у Львові, щоб й надалі допомагати покривати необхідні транспортні потреби від Львова до прикордонного переходу Шегині та допомогти місцевим громадам впоратися з нестачею палива.

Послуга Uber Aid Shuttle доступна за маршрутом Львів – Шегині – Львів. Користувачі можуть зручно та безплатно забронювати до 4 місць у комфортабельному автобусі між Львівським Приміським вокзалом та прикордонним переходом Шегині й у зворотному напрямку через додаток Uber.

«Uber продовжує підтримувати українські громади, у зв’язку з нестачею палива,  тож ми раді повідомити про запуск нової ініціативи Uber Aid Shuttle у Львові. Це тимчасове рішення, яке допоможе людям легше пережити наявну паливну кризу та комфортно повернутися до України», — коментує Івона Крук, представник Uber.

Uber продовжує працювати у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, Рівному та Кременчуці.

Нещодавно Uber перезапустив у Києві спільні поїздки UberPool Chance — послуга дозволяє розділити вартість поїздки з пасажиром-попутником та заощадити пальне.

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Uber відновив в Києві послугу UberPool Chance, яка дозволяє розділити вартість поїздки з пасажиром-попутником


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: