Новини Новини 04.04.2022 о 16:20

Wargaming заявляє про «вихід» з росії та білорусі, але фактично передає місцевий бізнес дочірній компанії Lesta Studio

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Wargaming, відома за іграми World of Tanks, World of Warships та World of Tanks Blitz, заявила про вихід з ринків росії та білорусі. Зазначимо, компанія була створена в білорусі в 1998 році, але зараз її штаб-квартира знаходиться в Республіці Кіпр.

Курс
Стратегічний маркетинг
Від хаосу до системного маркетингу разом із B2C-директоркою у Kyivstar
Цікаво
pic

«Компанія вирішила, що не буде володіти або керувати бізнесом у росії та білорусі і залишить обидві країни», – йдеться у заяві на сайті компанії.

Разом з тим, «вихід» Wargaming з росії та білорусі виявився дуже специфічним. Фактично вона передала весь бізнес у цих країнах компанії Lesta Studio. Lesta Studio – це російська фірма, для якої Wargaming є материнською компанією. Хоча Wargaming заявляє, що Lesta Studio більше не афілійована з нею, зараз у відкритих джерелах значиться, що кіпрська ВАРГЕЙМІНГ ГРУП ЛІМІТЕД є власником 100% частки ТОВ «ЛЕСТА».

Wargaming заявляет об «уходе» из россии и беларуси, но фактически передаёт местный бизнес дочерней компании Lesta Studio

«З 31 березня компанія передала свій ігровий бізнес у росії та білорусі під місцеве управління Lesta Studio, яка більше не афілійована з Wargaming. Компанія не отримає прибуток від цього процесу ні сьогодні, ні в майбутньому. Навпаки, ми очікуємо на значні збитки в результаті цього рішення», – заявляє Wargaming.

Додатково зазначається, що протягом перехідного періоду наявні продукти залишаться доступними в росії та білорусі та будуть керуватися новим власником.

Додатково компанія повідомляє, що вона розпочала процес закриття своєї студії у мінську, білорусь.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: