Новини

Знищений російськими окупантами музей ретро-ігор it8bit у Маріуполі стане віртуальним

Знищений російськими окупантами музей ретро-ігор it8bit у Маріуполі стане віртуальним

Засновник найбільшого приватного музею ретро-ігор та комп’ютерів it8bit Дмитро Черепанов пообіцяв відновити його хоча б віртуально.

«На щастя я створив не тільки музей, я створив і цей сайт… На цьому сайті великий архів, який я збирав багато років, програм, музики, відео, які поки що не опубліковані… Але тепер настав час активно зайнятися тим, що я так довго збирав і що стане моєю спадщиною тут у віртуальному світі».

Дмитро Черепанов

Про знищення музею Черепанов повідомив 21 березня на сторінці у Facebook. Також від російських окупантів постраждав і будинок власника унікальної колекції.

Дмитро Черепанов збирав і реставрував старі комп’ютери та приставки понад десять років, і його музей є захопливим поглядом на масштаби комп’ютерної революції з 1950-х років.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

Після знищення всієї колекції Черепанов відкрив рахунок у PayPal та приймає пожертвування, щоб допомогти ЗСУ та постраждалим від війни в Україні.

В Україні з’явився перший NFT-музей війни: виручені кошти підуть на Ethereum-гаманець Мінцифри, а звідти — на гуманітарні потреби


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: