Новини

В Україні з’явився перший NFT-музей війни: виручені кошти підуть на Ethereum-гаманець Мінцифри, а звідти — на гуманітарні потреби

В Україні з’явився перший NFT-музей війни: виручені кошти підуть на Ethereum-гаманець Мінцифри, а звідти — на гуманітарні потреби

Спільнота NFT-художників разом із Мінцифри об’єднали блокчейн-технологію, мистецтво та історичні факти. Завдяки цьому виник перший NFT-музей війни. Мета проекту — поширити правдиву інформацію серед світової діджитал-спільноти та зібрати кошти для підтримки жителів України.

«Експонати відображають військові події, пережиті українцями — з початку російського вторгнення до нашої перемоги. Всі твори представлені у цифровому вигляді як NFT-токени, і їх може придбати будь-хто. Кошти з продажу колекції буде перераховано на офіційний Ethereum-гаманець Мінцифри на гуманітарні потреби для України. Перша частина зборів містить твори українських художників. Далі музей доповнюватиметься роботами художників з усього світу», — йдеться у пресрелізі Мінцифри.

Подивитися роботи, що знаходяться у віртуальному NFT-музеї війни, можна за цим посиланням.

Раніше в Мінцифри попередили про шахрайство із фейковими повідомленнями про зарахування 6500 грн «єПідтримки». Українці почали отримувати повідомлення про зарахування коштів підтримки та з проханням перейти за посиланням. Робити цього не можна. Повідомлення про зарахування коштів надходять лише від банку і не вимагають переходу за посиланнями.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: