Новости

Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу (їхня кількість зросла до 60)

Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу (їхня кількість зросла до 60)

До складу Довірчої мережі е-здоров’я ЄС, члени якої взаємно визнають цифрові COVID-сертифікати, які спрощують подорожі під час пандемії, приєднались шість нових країн-учасниць, повідомляє пресслужба КМУ.

Йдеться про такі країни, як: Ліван, Чорногорія, Тайвань, Уругвай, Туніс та Таїланд. Це дозволить під час перетину кордону з цими країнами використовувати цифровий COVID-сертифікат, отриманий на сайті або у застосунку «‎Дія». Скористатися цією можливістю можуть громадяни, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали.

«‎Вакциновані громадяни України матимуть можливість відвідувати більше країн без ПЛР-тестів та самоізоляції в країнах прибуття, якщо це дозволяє епідемічна ситуація»

КМУ

На сьогодні до складу Довірчої мережі е-здоров’я ЄС входить 60 країн світу. Серед яких не лише найближчі до України європейські країни, такі як Польща, Австрія, Латвія та решта членів ЄС. Але й країни з інших континентів, зокрема Сінгапур, Нова Зеландія та ОАЕ. Повний перелік країн-учасниць мережі можна знайти тут.

Очікується, що у 2022 році склад цифрової мережі розшириться до 80 країн-учасниць.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

Напередодні МОЗ повідомило, що українці зможуть згенерувати новий COVID-сертифікат (він буде діяти 270 днів) після третього щеплення — у «Дії»така можливість з’явиться наприкінці січня.

Наприкінці січня щеплені бустерною дозою українці зможуть отримати COVID-сертифікат та міжнародне свідоцтво про вакцинацію: діятимуть 270 днів


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: