
У бета-версії Telegram для Android з’явилася нова функція, яка дозволяє проводити групові дзвінки до 100 учасників одночасно. Ще одна зміна стосується плати за повідомлення.
Нову опцію відеодзвінків тестують у версії 11.9.1. До такого дзвінка можна запросити до 100 учасників. Якщо в налаштуваннях приватності це дозволено, інші користувачі також зможуть додавати нових людей до розмови. Щоб створити дзвінок, потрібно зайти в розділ «Дзвінки», натиснути Start New Call, а потім Create Call Link. Після цього з’явиться посилання формату t.me/call, яке можна скопіювати й надіслати одразу кільком людям через кнопку Share.
Дзвінки підтримують наскрізне шифрування (E2E). Учасники можуть вмикати або вимикати мікрофон і камеру, а також транслювати відео з камери. Тобто функціональність максимально близька до того, що пропонують інші популярні платформи для групових зустрічей. Наприклад, Signal дозволяє приєднувати до 50 людей, а Zoom пропонує вебінари на мільйон одночасних учасників за величезну суму.
Ще одна зміна стосується Premium-користувачів — Telegram тестує функцію платних вхідних повідомлень. Користувачі з підпискою зможуть самі визначати, чи дозволяти повідомлення від тих, кого немає у їхніх контактах — і скільки це буде коштувати. Це має зменшити навантаження на теку «Вхідні» або навіть допомогти її монетизувати.
Telegram також запроваджує можливість «позначати повідомлення зірочками» — ця функція працюватиме як у приватних чатах, так і в групах або обговореннях на каналах. Її можна використовувати як індикатор важливості або реакцію на повідомлення.
Раніше Telegram став другим за популярністю месенджером у світі — 1 млрд активних користувачів на місяць. Платформа залишається основною мережею, через яку українці переглядають новини — таких близько 73%. А разом з тим Павло Дуров повернувся у Дубай після майже пів року перебування у Франції, де йому висунули 12 звинувачень, пов’язаних з роботою месенджера (розповсюдження матеріалів сексуального насильства над дітьми та сприяння тероризму).
Втомились від робочих «колів»? Дослідники кажуть, що в цьому винні наші «негарні обличчя»
Джерело: Highload.tech
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: