На Commitia №140 представлять мангу про «Примару Києва» — пілота-аса, який збив понад 21 ворожий літак і, найімовірніше, є міською легендою.
«Це манга, де будуть російські ВПС. Зенітні ракети, що раптово атакують, «Стингери» і… чи зможуть ВПС Росії за 48 годин захопити панування в повітрі над Києвом?», — йдеться у описі автора.
コミティア140新刊「キエフの幽霊」です。ひたすらロシア空軍がやっつけられるだけの漫画になります。突然襲いかかる対空ミサイル、スティンガーの槍衾、そして…ッはたしてロシア空軍は48時間でキエフ上空の制空権を奪取できるのか! pic.twitter.com/rDL4PvElUE
— 松田重工 コミティアN01a (@matsudaHI) April 6, 2022
Commitia — це конвенція додзінсі (аматорське видання або журнал літературних та художніх творів у Японії). Commitia грає значної ролі у промисловості публікації манги і представлена, переважно, незалежними авторами.
Commitia заснована в листопаді 1984 року і є з’їздом, на якому професіонали та любителі можуть продавати самостійно видані книги та творчі роботи.
Commitia створює простір виключно для оригінальних робіт та проводиться чотири рази на рік. Дочірні організації в Осаці, Нагої, Ніїгаті, Хоккайдо та Фукусімі.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: