Статті

Відволікаємось і дивимося наше: найкращі українські серіали

Відволікаємось і дивимося наше: найкращі українські серіали

Ми вже зібрали дві добірки нашого гарного кіно. Тепер настала черга звернути увагу на українські серіали. Їх за тридцять років незалежності зняли не так і багато, але щось ми, звісно, ​​могли проґавити. Тому пишіть свої улюблені українські телешоу у коментарях, якщо ми не згадали їх у добірці нижче.

«Повне мамаду»

Жанр: комедія

Дата прем’єри: 1998

Курс
КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС
Залучити нових та утримати наявних клієнтів за допомогою вау-сервіса – це можливо! Переходьте та дізнайтеся більше.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
clyentservis

«Повне мамаду» — гумористичне скетч-шоу з Віктором Андрієнком та Валентином Опалєвим у головних ролях. Також варто звернути увагу на «Шоу довгоносиків» від цієї акторської групи.

«Леся+Рома»

Жанр: комедія
Дата прем’єри: 2005

Комедійний серіал “Леся+Рома” знімався українським телеканалом ICTV на основі франкоканадського телешоу Un gars, une fille. У нього наш проект бере лише основу, але в іншому розповідає про проблеми у відносинах сучасної на той час української пари. Навіть у 2022 році серіал залишається здебільшого актуальним і із задоволенням заходить глядачам будь-якого віку.

«Перші ластівки»

Жанр: драма

Дата прем’єри: 2019

Драматичний серіал «Перші ластівки» розповідає про складні стосунки сучасних школярів, про насильство у сім’ї, усередині навчальних закладів та у суспільстві. Жаль, що у проекту всього два сезони, адже незважаючи на складні теми дивитися його хочеться серію за серією.

«Спіймати Кайдаша»

Жанр: комедія, драма

Дата прем’єри: 2020

«Спіймати Кайдаша» — сучасна інтерпретація класика української літератури Івана Нечуя-Левицького та його повісті «Кайдашева сім’я». Сюжет розповідає про складні та часом надзвичайно веселі стосунки двох поколінь однієї сім’ї протягом 2005-2014 років.

«Метелики»

Жанр: історія, драма

Дата прем’єри: 2013

Квітень 1986 року. Школярка Аля та її сестра Мар’яна їдуть вихідними з Києва до Прип’яті. На їхніх очах трапляється аварія на Чорнобильській АЕС.

«Папік»

Жанр: комедія

Дата прем’єри: 2019

Народний артист України Станіслав Боклан грає у серіалі «Папік» головну роль — колишнього актора Олександра Миколайовича Меркулова, а нині звичайного пенсіонера. Занудьгувавши на відпочинку герой вирішує почати нове життя. Для цього він відправляється в барбершоп, а потім у клуб. Там його вважають мільйонером і це закручує ланцюг неймовірних подій.

«Століття Якова»

Жанр: історія, драма

Дата прем’єри: 2016

Український міні-серіал «Століття Якова» знято за однойменним романом Володимира Лиса. Це довга, романтична, складна та зворушлива історія кохання сільського хлопця Якова. 

«Слуга народу»

Жанр: комедія

Дата прем’єри: 2015

Ця добірка була б не повною без пророцького «Слуги народу». 2015 року Зеленський зіграв патріота вчителя історії Василя Петровича Голобородька. Користуючись популярністю відео його відвертих висловлювань щодо влади, що завірусилося в інтернеті, він балотується в президенти й виграє. Повний рішучості змінити на краще улюблену Україну герой стає главою держави, але ще не знає, наскільки суворі випробування на нього чекають попереду.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: