Новини WTF 06.12.2023 о 13:37 comment views icon

Аня Тейлор-Джой «‎провалила» селфі з фанатом, не розібравшись з Android

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Жартують, що фанат наступного дня попрямував в Apple Store.

Відео, яке стало вірусним у мережі, зафіксувало, як зірка «Ферзевого гамбіту‎» пробує зробити селфі на телефон свого фаната під час заходу у Бразилії. Водночас спроба завершилась невдачею, оскільки Тейлор-Джой натискала бічну кнопку — в iPhone така дія спрацьовує як фото, однак на Android зазвичай просто блокує телефон.

Фанат наполегливо передавав акторці телефон, але вона знову припустилася тієї ж помилки.

«Бл***‎», — розчаровано підсумувала Тейлор-Джой, повернувши смартфон шанувальнику.

Відео початково поширив на X користувач @ramon_png, який стверджував, що він і є тим самим нещасним шанувальником.

Курс Fullstack Web Development.
Стань універсальним розробником, який може створювати веб-рішення з нуля.
Приєднатися

«‎Уявіть, вам пощастило, і Аня Тейлор-Джой взяла ваш мобільний телефон, щоб зробити фото. Але двічі сплутала кнопку, просто його вимкнувши. Друзі, це сталося зі мною‎».

Навряд фанату потрібно, аж настільки переживати, оскільки замість селфі, він отримав ціле відео. Згодом ролик поширили на акаунті PopCrave, де він на цей час зібрав майже 26 млн переглядів.

У коментарях хтось пожартував, що наступного дня фанат пішов одразу до Apple Store, аби подібних ситуацій більше не виникало. Інші зазначили, що відео стало ідеальною рекламною кампанією для iPhone.

Це ж не Apple iPhone, а якийсь Android – американське подружжя пограбували, але повернули смартфон, не підійшов

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: