Новини Новини 14.04.2022 о 17:39

Аукціон з перепродажу NFT першого твіту Джека Дорсі закінчився невдало: максимальна ставка склала $280 замість бажаних $48,2 млн

Вадим Карпусь

Автор новин

Операції з криптоактивами пов’язані з чималими ризиками. Наприклад, курс криптовалют може різко піти вниз. І, як виявилося, інвестиції у NFT також можуть призвести до великих фінансових втрат. Про це свідчить історія з покупкою NFT першого твіту Джека Дорсі.

Наприкінці березня минулого року глава Twitter Джек Дорсі продав свій перший твіт як NFT-токен за $2,9 млн. Покупцем став генеральний директор малазійського стартапу Bridge Oracle Сіна Еставі, який запропонував найвищу ставку. На початку цього місяця Еставі вирішив продати цей актив, сподіваючись виручити за нього $48,2 млн. Але щось пішло не так.

Інвестори прохолодно сприйняли ідею перепродажу NFT із 16-кратною націнкою. Аукціон з продажу NFT першого твіту Джека Дорси привернув увагу невеликої кількості зацікавлених покупців. За тиждень торгів ставки зробили лише 7 учасників. На момент закриття аукціону в середу найбільша ставка становила 0,09 Ethereum монети або близько $280.

Аукцион по перепродаже NFT первого твита Джека Дорси закончился неудачно: максимальная ставка составила $280 при плановых $48,2 млн

Що цікаво, після закриття аукціону та публікації перших даних про його сміховинні результати інтерес до аукціону зріс. Інвестори почали робити нові ставки (хоча не зовсім зрозуміло, чи вони мають силу після закриття аукціону). Але й нові учасники не особливо вплинули на ситуацію, оскільки цільової суми все одно не було досягнуто. Загальна кількість учасників наразі перевищила 20 осіб. Витратити понад $1000 були готові лише 8 учасників аукціону. Найбільшу ставку зробив учасник, який за можливість володіння NFT першого твіту Джека Дорсі був готовий розлучитися із сумою в 3,3 монети Ethereum, що за поточним курсом становить $10161,59.

Зазначимо, на популярність аукціону могли вплинути особистість та репутація продавця. Сина Еставі відомий запуском двох невдалих криптовалютних стартапів, а також ув’язненням. Після арешту Еставі у травні 2021 року в Ірані за звинуваченням у «підриві економічної системи» його біржа CryptoLand закрилася. У результаті клієнти не змогли отримати доступ до своїх коштів, а ціна токена BRG його проэкту Bridge Oracle різко впала. Після виходу з в’язниці Сіна Еставі заявляв про намір виправити ситуацію з власниками тих майже непотрібних токенів, обмінявши їх на нову версію BSG. Але для цього початкові інвестори BRG повинні були надіслати йому свої номери телефонів і кілька TRX токенів для підтвердження своїх активів. І лише потім, через 1-2 місяці, Сіна Еставі обіцяв відправити власникам нові токени разом із «перевірочними» токенами TRX. Такий обмін багато хто сприйняв як рекламну акцію.

Джерело: yahoo


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: