Новини

Через «Приват24» тепер можна сплачувати податки для ФОП

Через «Приват24» тепер можна сплачувати податки для ФОП

«ПриватБанк» запустив нову функцію в застосунку «Приват24» для фізичних осіб. Тепер фізичні особи-підприємці (ФОП) мають можливість сплачувати єдиний податок та інші бюджетні платежі через цей застосунок. Про це йдеться у повідомленні каналу PrivatBank_insider.

Як повідомив член правління «ПриватБанку» Євген Заіграєв, нова можливість вже з’явилась для всіх клієнтів ФОП в оновленій версії «Приват24».

«Ми продовжуємо розвиток максимально зручного сервісу для малого бізнесу в Приват24 для фізичних осіб, – говорить Євген Заіграєв. – Сьогодні ми зробили ще більш зручними бюджетні платежі прямо всередині звичного для всіх мобільного банку».

Через «Приват24» теперь можно платить налоги для ФЛП

Щоб створити бюджетний платіж через застосунок «Приват24», підприємцю треба зайти в розділ «Бізнес» та вибрати пункт «Платіж до бюджету». Далі необхідно вибрати отримувача та номер рахунку одержувача. Далі в блоці «Дані платежу» потрібно обрати код сплати податку, вказати суму податку та рахунок, з якого будуть списані кошти. Після перевірки вказаних даних достатньо підписати платіж за допомогою SmartID.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: