Новини Пристрої 07.10.2022 о 10:59 comment views icon

HTC тизерить нову гарнітуру VR — ймовірно, це друге покоління Vive Flow у компактнішому корпусі

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

У той час, як Meta і ByteDance (власник TikTok) продовжують боротися за звання преміальної компанії в галузі соціальних мереж/метасвіту, що виробляє обладнання для віртуальної або доповненої реальності, HTC нагадує всім, що вона теж «у грі».

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Не вказуючи подробиць, 6 жовтня, компанія розмістила твіт із зображенням своєї майбутньої гарнітури VR з коротким підписом: “Go small or go home”.

Дивлячись на зображення, яким поділилася HTC, можна впізнати гарнітуру, про яку йде мова. Зверніть увагу, що продукт, представлений у тизері, виконаний у стилі протисонцевих окулярів, і тим самим схожий на торішню гарнітуру компанії Vive Flow. З огляду на подібність дизайну, можна припустити, що це буде оновлення другого покоління для Vive Flow.

Мабуть, одні з найчастіших претензій до гарнітур віртуальної реальності стосувалися їх розміру та ваги. Враховуючи, що окуляри годинами знаходяться у користувачів на носі – комфорт дуже важливий. І HTC також подумала про це.

“Ми працюємо над чимось великим… ми маємо на увазі маленьким. Це нова гарнітура!”, – написала HTC у коментарі до свого твіта-тизера.

З моменту виходу Vive Flow – ранньої версії HTC у споживчих гарнітурах віртуальної реальності, яка виглядає (частково) як протисонцеві окуляри, минув рік. Flow – стала першою гарнітурою, створеною в рамках Project Proton – ініціативи надмалих гарнітур, про яку HTC говорила у 2020 році.

Курс Project Manager.
Впроваджуйте покроковий алгоритм управління проєктами вже зараз. У цьому вам допоможе Павло Харіков — Head of IoT у Veon Group (Kyivstar).
Більше про курс

Нова версія HTC контрастуватиме з недавніми пропозиціями гарнітур Meta та ByteDance. Остання щойно представила гарнітуру Pico 4 VR, характеристики якої аналогічні споживчому Meta Quest 2 і зосереджені на таких заняттях, як фітнес та ігри. Meta, своєю чергою, готується оголосити про нову гарнітуру вищого класу, яка, імовірно, отримала назву Meta Quest Pro (вона ж Project Cambria), 11 жовтня.

HTC більш ніж здатна на створення високоякісних VR-продуктів – вона продає досить потужний Vive Focus 3 для використання у бізнесі та розвагах. Але початкова версія Flow була орієнтована безпосередньо на людей, яким не потрібна традиційна гарнітура віртуальної реальності, і нова Vive ще меншого розміру могла б добре впоратися із цим завданням.

Джерело: The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: