Новини Авто 11.12.2023 о 12:21 comment views icon

Hyundai та Kia представили автошини з «вбудованими ланцюгами для снігу»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Hyundai та Kia представили нову технологію інтегрованих в шини ланцюгів протиковзання, покликану збільшити безпеку водіння в зимових умовах.

Технологія шин з інтегрованими ланцюгами протиковзання використовує модулі зі сплаву з пам’яттю форми, які приховані всередині колеса та шини. Ці модулі виступатимуть над поверхнею гуми, щоб діяти як «ланцюг протиковзання», коли надходить електричний сигнал.

На відміну від традиційних ланцюгів протиковзання, які складно встановлювати та знімати, ця технологія автоматично активує та знімає ланцюги протиковзання одним натисканням кнопки, допомагаючи водіям безпечно їздити засніженими дорогами.

Кожна шина матиме по шість канавок поперек, відповідно до шести спиць колеса. Усередині цих канавок проходять товсті снігозатримуючі дроти, схожі на ланцюги, заглиблені в протектор.

Вони частково виготовлені з використанням сплавів з пам’яттю форми, які можуть активуватися і розширюватися, коли через них пропускають електричний струм. Тож коли дорога починає виглядати непевною, або закон вимагає встановити ланцюги проти ковзання, достатньо просто натиснути кнопку.

Курс QA.
Найпростіший шлях розпочати кар'єру в ІТ та ще й з гарантованим працевлаштуванням.
Дізнатись про курс

Ця інновація, яка, сподіваємось, колись з’явиться на автомобілях Hyundai та Kia, відображає наше прагнення перетворити передові технології на реальні рішення, які принесуть користь клієнтам.

— Джун Мо Пак, керівник групи з розробки передових шасі Hyundai.

Hyundai заявляє, що запатентувала технологію в Південній Кореї та США, і що Hyundai/Kia планує «розглянути питання про масове виробництво шин після подальшого технологічного розвитку, випробувань на довговічність та експлуатаційні характеристики, а також аналізу нормативних документів», передає NewAtlas.

Hyundai та Kia анонсували Uni Wheel — знову перевинайшли колесо для додаткового простору в електромобілях

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: