Новини Софт 06.06.2022 о 18:34

Ілон Маск пригрозив відмовитися від покупки Twitter через «порушення» угоди

Вадим Карпусь

Автор новин

Ілон Маск звинуватив сервіс мікроблогів Twitter у порушенні умов угоди про купівлю компанії за $44 млрд. І у зв’язку з цим він пригрозив розірвати угоду.

Команда юристів Маска відправила в Twitter листа, в якому йдеться, що адміністрація сервісу не надала йому інформацію про проблему зі спам-ботами. При цьому Маск має право на отримання цієї інформації відповідно до угоди про покупку. У листі йдеться, що компанія «активно чинить опір і порушує його права на інформацію». Через це Маск може вирішити «не вчиняти угоду» через ймовірне порушення контракту.

Маск протягом кількох тижнів скаржився на проблему спам-ботів у Twitter. У середині травня він заявив, що угода «відкладена» через його побоювання з приводу ботів, і вона «не може просуватися», доки Twitter не доведе точність підрахунку спаму.

Але тільки зараз Маск зробив офіційну погрозу відмовитись від придбання. Більшість його попередніх скарг було висловлено у твітах та інтерв’ю. Аналітик Wedbush Securities Деніел Айвз написав, що лист вказує на те, що Маск «сподівається відмовитися від угоди».

У Twitter поки що не прокоментували цю ситуацію.

За оцінками Twitter, менше ніж 5% щоденних користувачів використовують спам-акаунти. За іншими даними, цей показник значно вищий.

Дослідження: 23% підписників Ілона Маска у Twitter — фейкові або спам-акаунти. А 19,42% активних за останні 90 днів облікових записів мікроблогу — боти

Ілон Маск припустив придбання Twitter дешевше $44 млрд через заниження кількості спам-акаунтів у звітах компанії

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: