Новини Софт 04.10.2022 о 19:47 comment views icon

Колишній топ-менеджер Microsoft Стівен Сінофскі показав ранні концепти Windows 8 [Відео]

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Пройшло майже 10 років з того часу, як Windows 8 була представлена ​​світу в рамках масштабного просування планшетів Microsoft. Колишній віце-президент (з липня 2009 року по 12 листопада 2012) підрозділу Windows у Microsoft Стівен Сінофскі поділився деякими ранніми концептуальними зображеннями операційної системи на відео – зокрема, концепціями меню «Пуск», підтримки кількох моніторів, File Explorer, Internet Explorer та багато іншого іншого.

Розробка Windows 8 розпочалася навесні 2010 року. Тоді ж Microsoft провела захід для всієї команди Windows (близько 5000 чоловік) у конференц-центрі Сіетла.

“Це був яскравий час – багато місяців, які ми витратили на планування випуску, та всіх вкладів у проект Windows 8”, – коментує Сінофскі.

Одним із перших концептуальних зображень, представлених у відео, є нове меню «Пуск», яке Microsoft просувала, щоб зробити Windows 8 більш сенсорною. Це не особливо добре зустріли, оскільки компанія зробила меню повноекранним, а знайти його було важко через видалення традиційної кнопки «Пуск».

На іншому концептуальному зображенні кнопка «Пуск» знаходиться на своєму звичайному місці поряд із сенсорною панеллю віджетів.

Та ж концепція панелі завдань знову показана у відео, оскільки вона охоплює кілька моніторів разом із підтримкою кількох шпалер. Є навіть оновлений диспетчер завдань, який дуже відрізняється від того, що є у Windows сьогодні. Microsoft ніколи не постачала цей конкретний диспетчер завдань, але компанія трохи змінила його у Windows 8, а у Windows 11 добряче переробила.

3D-моделювання у Blender.
Ви матимете 22 заняття, щоб пройти воркфлоу 3D-моделера. Спочатку вивчите функціонал Blender. Далі — відточите скіли зі cтворення 3D-моделей.
Реєстрація на курс

Ці концепції показують ранню роботу над тим, що зрештою стало Windows 8, а наявність кнопки «Пуск» показує, що Microsoft не завжди думала про видалення цього ключового елемента. Зрештою Microsoft повернула кнопку «Пуск» у Windows 8.1, але цю ОС значною мірою запам’ятають за невдалу спробу Microsoft переробити Windows для планшетів, забувши при цьому про комп’ютери – в яких люди використовують Windows навіть через 10 років.

Вийшла попередня версія Windows 11 22H2 з новими теками в меню «Пуск» та перетягуванням елементів на панелі задач

Джерело: The Verge

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: