Новини Ігри 03.11.2023 о 14:07 comment views icon

Microsoft скасовує безплатну річну передплату Xbox Game Pass Ultimate для працівників — вже із січня 2024-го

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Раніше 12-місячну передплату на сервіс надавали постійним співробітникам безплатно, а нині пропонуватимуть лише знижку.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

За інформацією джерел The Verge із січня 2024 року Microsoft скасовує безплатний Xbox Game Pass Ultimate для більшості зі своїх 238 000 співробітників, і деякі з них дуже незадоволені.

Водночас для працівників Xbox перевага залишиться, тоді як тисячам інших працівників, які захочуть отримати річну передплату Xbox Game Pass Ultimate, доведеться придбати її за власний кошт — щоправда, зі знижкою у внутрішньому магазині компанії.

Своє невдоволення працівники Microsoft вже висловили на внутрішній платформі для обміну повідомлень. Керівник Xbox Філ Спенсер тим часом відповів, що про зміни не знав, і нині вивчає ситуацію.

Кілька місяців тому Microsoft вперше підвищила вартість Xbox Game Pass Ultimate — з $14,99 на місяць до $16,99 на місяць — разом із підвищенням цін на консоль Xbox Series X на більшості ринків за межами США (але не в Україні). Компанія також запустила Xbox Game Pass Core у вересні, щоб замінити Xbox Live Gold.

Керівник Xbox Філ Спенсер понад рік тому попередив, що зростання Xbox Game Pass на консолі сповільнилося, і Microsoft вирішила більше зосередитися на PC Game Pass протягом 2023 року.

Компанія повідомляла, що кількість передплатників Xbox Game Pass зросла до 25 мільйонів у січні 2022 року, але з того часу не було оновлень — навіть після того, як до Game Pass протягом 2023 року долучилися Starfield, Forza Motorsport та багато інших ігор.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: