Новини

На сайті NeedSupportUA українці можуть запропонувати або попросити допомогу: житло, евакуацію, харчування, одяг та ін.

На сайті NeedSupportUA українці можуть запропонувати або попросити допомогу: житло, евакуацію, харчування, одяг та ін.

У нинішніх умовах російської агресії багато українців змушені були залишити свої домівки у пошуках безпечнішого місця проживання. Але в новому для себе місті буває не зовсім легко знайти потрібне житло або будь-які інші необхідні послуги. Щоб допомогти нужденним, було створено сайт NeedSupportUA. Він покликаний об’єднати тих, хто потребує допомоги, з тими, хто готовий надати цю допомогу.

Сайт NeedSupportUA є своєрідною дошкою оголошень. Тут можна розмістити оголошення про надання житла, наприклад, в оренду або безкоштовно. Також публікуються оголошення про надання різних товарів або послуг, таких як евакуація із небезпечних регіонів. Аналогічно можна розмістити оголошення про пошук житла або різних товарів та послуг у конкретному регіоні.

Оголошення розміщуються у категоріях «Потрібна допомога» та «Надаю допомогу». Оголошення у різних категоріях відрізняються кольором. На сайті доступні сортування по областях України, пошук по містах та хештегах. Запропонувати чи запросити допомогу в Україні можна за наступною адресою на сайті NeedSupportUA.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: