Новини

Нацполіція та Uklon впровадять систему сповіщення для пошуку зниклих дітей

Нацполіція та Uklon впровадять систему сповіщення для пошуку зниклих дітей

Нацполіція та онлайн-сервіс таксі Uklon співпрацюватимуть з метою впровадження системи сповіщення для пошуку зниклих дітей. Відповідний меморандум про співпрацю підписали заступник Голови Нацполіції — керівник патрульної поліції Олександр Фацевич та операційний директор і співзасновник компанії «Уклон Україна» Сергій Смусь.

У межах співпраці онлайн-сервіс виклику авто розпочинає розробку та впровадження серед своїх клієнтів системи сповіщення про розшук дітей. Відтак сповіщення із детальною інформацією про розшук та світлина дитини поширюватиметься серед користувачів сервісу саме в тих зонах пошуку, де востаннє бачили дитину.

Заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич наголосив на важливості такої ініціативи, особливо в умовах військової агресії рф проти України:

«Ми проводимо колосальну роботу для розшуку дитини, підключаємо і громадськість, і соцмережі, мобільних операторів. Але навіть коли одна дитина не знайдена – це дуже страшна біда. І такий інструмент з використанням вашого додатка, впевнений, стане дуже ефективним. Допомога громадськості, допомога бізнесу у розшуку дітей – для нас це дуже важливо».

Подробиць щодо часових рамок реалізації ініціативи та механізму роботи сервісу поки немає.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

Тут доречно буде згадати про нещодавній запуск системи сповіщень про зниклих дітей AMBER Alert в Instagram, який відбувся 1 червня. Ця система працює в Україні з кінця 2021 року, коли Meta (материнська компанія Facebook) у партнерстві з Нацполіцією та Мінцифрою розширила її на Україну.

Facebook у партнерстві з Нацполіцією та Мінцифрою запускають AMBER Alert — систему сповіщення для пошуку зниклих дітей


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: