Новини

Nissan припиняє виробництво автомобілів марки Datsun через дев’ять років з моменту початку їх випуску

Nissan припиняє виробництво автомобілів марки Datsun через дев’ять років з моменту початку їх випуску

Японська компанія Nissan Motor оголосила про припинення виробництва автомобілів марки Datsun, які почала випускати 9 років тому. Звільнені ресурси вона зосередить на електромобілях.

Дев’ять років тому автовиробник відродив цей бренд і почав продавати під ним недорогі машини в країнах, що розвиваються: таких як Індонезія, Казахстан, Південна Африка, Індія та росія.

Останній автомобіль Datsun був випущений в Індії у березні. Залишки продовжать продавати, як і надавати післяпродажне обслуговування власникам машин цієї марки, пише Nikkei.

Перша модель на базі Nissan Micra Datsun Go надійшла у продаж в Індії у 2014 році. У 2015 році бренд вийшов на ринок Казахстану, а через рік — білорусі та Лівану.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

Автомобілі Datsun вироблялися на заводі Renault-Nissan Alliance у Ченнаї, Індія, а також в Індонезії та росії.

У модельний ряд, крім Go, увійшли кросовер Redi-Go (з 2015 року), універсал Go+ та седан On-Do, створений на базі Lada Grant. On-Do став першою моделлю Datsun, доступною в росії, дебютувавши у 2014 році. Через рік модельний ряд у рф було розширено за рахунок включення хетчбека B-сегменту Mi-Do, створеного на базі Lada Kalina.

Продажі автомобілів Datsun так і не досягли високого рівня. План передбачав щорічне виробництво 300 тисяч штук, але загальний обсяг продажів Datsun, починаючи з 2014 року, становив 470 тисяч автомобілів.

Цвяхом у труну бренду став арешт у 2018 році вже колишнього глави Nissan Motor Co. та Renault SA Карлоса Гона, якому допомогли вивести кілька мільйонів доларів з Renault. Через рік Nissan оголосив про припинення виробництва Datsun в Індонезії, потім у 2020 році і в росії.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: