Новини

Notion AI — нова функція сервісу для нотаток, що самостійно пише блоги, електронні листи та вірші

Notion AI — нова функція сервісу для нотаток, що самостійно пише блоги, електронні листи та вірші

Програма для нотаток Notion починає тестувати нову ШІ-функцію, яка писатиме будь-які тексти за вас.

Нині існує чимало інструментів для створення тексту на основі штучного інтелекту, таких як Grammarly, Jasper і новий Wordcraft від Google, і всі вони швидко вдосконалюються завдяки великим мовним моделям. Ці моделі надають програмному забезпеченню набагато більше контексту, щоб вони могли розуміти речення та абзаци, а не окремі слова, що робить їх кращими як для розуміння, так і для написання будь-якого тексту.

Notion AI не створить допис для блогу, який можна одразу публікувати, але допоможе написати чорновий варіант, який надалі можна вдосконалити. Функція перебуває на стадії тестування, і це не стільки новий продукт, скільки його приватна версія: компанія планує розгортати Notion AI повільно й обережно, але хоче надати доступ користувачам до неї вже зараз.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Як працює Notion AI

Журналіст The Verge Девід Пірс був першою сторонньою людиною, хто випробував Notion AI та детально описав як сервіс працює. 

  • Під час створення нової нотатки для користувачів відкривається безліч нових опцій. Окрім “порожньої сторінки”, тут відтепер є “публікація в блозі”, “список плюсів і мінусів”, “список справ”, “розклад зустрічей”, “електронна пошта” тощо. 
  • Після натискання на одну з опцій з’являється запитання: “Про що має бути публікація в блозі?” або “Про що ви хочете скласти список плюсів і мінусів?”.
  • Введіть запит, натисніть синю кнопку “створити”, і Notion почне заповнювати сторінку за вас. 
  • Якщо результати вас не влаштують — створіть новий запит або просто натисніть “спробувати ще раз”.

Ось що видав Notion AI на прохання скласти список плюсів і мінусів марафону:

Плюси:

Це чудовий спосіб займатися спортом.

Це чудовий спосіб випробувати себе.

Це чудовий спосіб познайомитися з новими людьми.

Це чудовий спосіб зібрати гроші на благодійність.

Це чудовий спосіб побачити нові місця.

Мінуси:

Це вимагатиме багато роботи.

Це може бути дуже дорого.

Це може бути небезпечно.

Важко знайти час для тренувань.

А ось, що він запропонував для допису у блозі про “стан індустрії розумних годинників”:

“Індустрія розумних годинників процвітає. З новими продуктами, що випускаються постійно, важко встигати за останніми та найкращими. У цій публікації ми розглянемо стан індустрії розумних годинників, включно з останніми продуктами та тенденціями.

Одним з останніх розумних годинників, які з’явилися на ринку, є Apple Watch Series 4. Цей годинник має більший дисплей, ніж попередні моделі, а також має нові функції для здоров’я, такі як можливість робити електрокардіограму (ЕКГ).

Ще одна новинка – годинник Samsung Galaxy Watch. Цей годинник працює під управлінням операційної системи Tizen і має багато функцій, включаючи можливість відстежувати вашу фізичну форму та сон”.

У цьому випадку Notion AI обрав правильний напрямок, але помилився у багатьох фактах. 

Notion AI також може стати корисним як генератор ідей. Ви можете задати перший варіант, а штучний інтелект продовжить список. Або можете зробити підказку на кшталт “три найкращі документальні фільми про Формулу-1” і Notion AI надасть відповідний список. 

Більшість даних Notion AI отримує з інтернету. Керівництво компанії каже, що працює з постачальниками штучного інтелекту, але відмовляється сказати, з якими саме. 

Notion планує персоналізувати модель для компаній, щоб ШІ міг писати у стилі бренду та використовувати його внутрішню інформацію. Це викликає серйозні запитання щодо конфіденційності, тому, знову ж таки, це приватна альфа-версія.

“Нейромережа може дати вам відповіді на запитання. Багато користувачів Notion платять нам, тому що ми є хорошою базою знань, і це буде хороший приклад її використання. Ви можете просто шукати будь-що, і Notion AI вставлятиме потрібну інформацію у порожнє місце”, —  каже Іван Чжао, генеральний директор Notion.

Нині відкрито список очікування для Notion AI, функцію спочатку нададуть для окремих компаній, а далі — більшій кількості користувачів. 

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: