Новини

Оновлений Amazon Fire 7 отримав більш продуктивний процесор, збільшену автономність, порт USB-C та приріст ціни

Оновлений Amazon Fire 7 отримав більш продуктивний процесор, збільшену автономність, порт USB-C та приріст ціни

Компанія Amazon вперше за 3 роки оновила свій компактний та доступний планшет Fire 7. Новинка має підвищену продуктивність, збільшений час автономної роботи та порт USB-C для заряджання.

Як заявляє виробник, новий Amazon Fire 7 отримав 4-ядерний процесор, який на 30% продуктивніший за попередника. Крім того, обсяг оперативної пам’яті збільшено з 1 ГБ до 2 ГБ. Разом з тим, компанія стверджує, що планшет зможе працювати приблизно на 40% довше від одного заряду акумулятора. Таким чином, пристрій повинен забезпечувати близько 10 годин автономної роботи в режимі вебсерфінгу або перегляду відео. На зміну застарілому зарядному роз’єму micro-USB нарешті прийшов сучасний порт USB-C. Пристрій доступний з адаптером живлення потужністю 5 Вт. Однак не уточнюється, чи буде адаптер входити до базового комплекту постачання або пропонується як окрема опція.

За всі покращення доведеться заплатити трохи більше, ніж раніше. Стартова ціна Amazon Fire 7 тепер становить $59,99, хоч попередня версія оцінювалася в $49,99. Нова модель має лише 3 варіанти кольору (чорний, синій, рожевий), виробник відмовився від зеленої версії.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: