Новини

PayPal звільняє співробітників, щоб скоротити витрати

PayPal звільняє співробітників, щоб скоротити витрати

За даними Bloomberg, цього тижня компанія PayPal звільнила співробітників відділу управління ризиками та операціями. Це останнє із серії звільнень у компанії — і воно навряд чи буде останнім. Повідомляється, що компанія також недавно скоротила кількість співробітників у Чикаго, Омаху, Небрасці та Чандлері, штат Аризона. Крім того, раніше йшлося про намір звільнити 80 людей, які працюють у штаб-квартирі PayPal у Сан-Хосе, Каліфорнія.

Компанія затвердила плани зі стратегічного скорочення штату працівників у 2020 році. Проте нові звільнення відбулися після того, як PayPal показала ознаки уповільнення зростання. У першому кварталі року перекази у рамках платформи зросли на 15% — до $323 млрд. Це стало найменшим приростом за останні 5 років. Причиною цього міг стати дефіцит деяких товарів через глобальну кризу ланцюжка постачання, а також той факт, що люди повернулися до покупок у магазинах після послаблення карантинних обмежень.

PayPal витратила $100 млн доларів на вихідну допомогу та інші витрати, пов’язані зі скороченням робочих місць, і розраховує витратити ще більше. Однак у довгостроковій перспективі реструктуризація заощадить компанії $260 млн на рік.

PayPal — лише одна з багатьох технологічних компаній, які скорочують чисельність персоналу або заморожують залучення співробітників через економічний спад. Microsoft, Meta і NVIDIA мають намір обмежити наймання співробітників через падіння цін на акції та уповільнення зростання продажів та доходів. Uber та Lyft також скорочують наймання співробітників у межах своїх заходів щодо скорочення витрат.

Курс
UI/UX Design
Навчіться розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Оновлено: PayPal в Україні — тепер повноцінно (ну, майже)

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: