Новини Новини 27.05.2022 о 19:35

PayPal звільняє співробітників, щоб скоротити витрати

Вадим Карпусь

Автор новин

За даними Bloomberg, цього тижня компанія PayPal звільнила співробітників відділу управління ризиками та операціями. Це останнє із серії звільнень у компанії — і воно навряд чи буде останнім. Повідомляється, що компанія також недавно скоротила кількість співробітників у Чикаго, Омаху, Небрасці та Чандлері, штат Аризона. Крім того, раніше йшлося про намір звільнити 80 людей, які працюють у штаб-квартирі PayPal у Сан-Хосе, Каліфорнія.

Компанія затвердила плани зі стратегічного скорочення штату працівників у 2020 році. Проте нові звільнення відбулися після того, як PayPal показала ознаки уповільнення зростання. У першому кварталі року перекази у рамках платформи зросли на 15% — до $323 млрд. Це стало найменшим приростом за останні 5 років. Причиною цього міг стати дефіцит деяких товарів через глобальну кризу ланцюжка постачання, а також той факт, що люди повернулися до покупок у магазинах після послаблення карантинних обмежень.

PayPal витратила $100 млн доларів на вихідну допомогу та інші витрати, пов’язані зі скороченням робочих місць, і розраховує витратити ще більше. Однак у довгостроковій перспективі реструктуризація заощадить компанії $260 млн на рік.

PayPal — лише одна з багатьох технологічних компаній, які скорочують чисельність персоналу або заморожують залучення співробітників через економічний спад. Microsoft, Meta і NVIDIA мають намір обмежити наймання співробітників через падіння цін на акції та уповільнення зростання продажів та доходів. Uber та Lyft також скорочують наймання співробітників у межах своїх заходів щодо скорочення витрат.

Оновлено: PayPal в Україні — тепер повноцінно (ну, майже)

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: