Новини

Після краху TerraUSD інвестори вивели з Tether понад $7 млрд, що спричинило зниження вартості стейблкоїну

Після краху TerraUSD інвестори вивели з Tether понад $7 млрд, що спричинило зниження вартості стейблкоїну

Згідно з даними CoinGecko, оборотна пропозиція Tether впала з приблизно $83 млрд. тиждень тому до $76 млрд. у вівторок. Стейблкоїн повинен коштувати $1, але його ціна впала до 95 центів на тлі паніки через крах terraUSD.

Більшість стейблкоїнів забезпечені фіатними резервами та мають бути достатньо застави на випадок, якщо користувачі вирішать вивести свої кошти. Але нове покоління «алгоритмічних» стейблкоїнів, таких як terraUSD або UST, намагається засновувати свою доларову прив’язку на коді. Останнім часом цей алгоритм випробувався, оскільки інвестори розчарувалися в криптовалютах.

Раніше Tether запевняв, що всі його токени забезпечені 1 до 1 доларів, що зберігаються у банку. Але пізніше компанія повідомила, що для підтримки свого токена вона покладалася на низку інших активів, включаючи комерційні папери, форму короткострокового незабезпеченого боргу, випущеного компаніями.

Коли Tether востаннє оприлюднив дані про резерви, кошти становили лише $4,2 млрд, а $34,5 млрд складалися непізнані скарбничі векселі з терміном погашення менш ніж три місяці. Ще $24,2 млрд. активів були в комерційних паперах.

Курс
БІЗНЕС-АНАЛІТИК В IT
Опануйте професію бізнес-аналітика в ІТ та заробляйте від $700 на початку кар’єри.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
analiticIT

Ці звірки, що проводяться Tether щокварталу, підписуються фірмою з Кайманових островів, в якій, згідно з профілем в LinkedIn, працює всього три співробітники.

Tether неодноразово стикався із закликами провести повну перевірку своїх резервів.

Відповідаючи користувачеві Twitter, який закликав Tether опублікувати повний аудит, Паоло Ардоіно, головний технічний директор компанії, наполягав на тому, що його токен був «цілком забезпечений» і за останні 48 годин викупив $7 млрд.

«Ми можемо продовжувати працювати, якщо ринок захоче, у нас є вся ліквідність, щоб обробляти великі погашення та платити всі 1 до 1».

В іншому твіті Ардоїно сказав, що Tether все ще працює над аудитом.


«Ми сподіваємося, що регулятор підштовхуватимуть аудиторські фірми до того, щоб вони були дружніми до криптографії».

Занепокоєння щодо Tether, мабуть, підвищило попит на конкурентні токени, такі як USDC Circle і BUSD Binance, ринкова вартість яких зросла приблизно на 8% і 4% за останній тиждень. Експерти кажуть, що це тому, що ці токени вважаються «безпечнішими», ніж Tether.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: