Новини

Потужність 1050 к.с. та ціна $179 тис. Lucid випустила покращену версію свого найдорожчого електромобіля Air Grand Touring Performance

Потужність 1050 к.с. та ціна $179 тис. Lucid випустила покращену версію свого найдорожчого електромобіля Air Grand Touring Performance

Lucid Motors анонсувала нову потужну версію свого розкішного електричного седана. Lucid Air Grand Touring Performance перевершує стандартний варіант Grand Touring: 1050 кінських сил проти 819.

Нова модель насправді не найпотужніша серед Lucid Air — у Dream Edition потужність 1111 кінських сил і всі автомобілі розкуплені (було випущено обмежену кількість). Ця модель рекламувалася як єдиний серійний електромобіль, який у 2020 році подолав чверть милі менш ніж за 10 секунд, чим перевершив найшвидшу на той момент Tesla Model S.

Lucid Air Grand Touring Performance пропонує максимальну швидкість 270 км/год і час розгону 0-100 за 2,6 секунди. Автомобіль здатний проїхати 717 км. без підзарядки.

В електромобілі встановлені: 34-дюймовий екран Glass Cockpit з роздільною здатністю 5K; передова система допомоги водієві DreamDrive Pro з більш ніж 30 функціями; імерсивна аудіосистема Surreal Sound з 21 динаміком та сумісністю з Dolby Atmos; інтелектуальні світлодіодні фари Micro Lens Array; напівпровідникова система розроблена компанією Lucid; сидіння з підігрівом та вентиляцією, регульовані за 20 параметрами (+пневматичний та вібромасаж). Lucid Air Grand Touring Performance також обладнана системою надшвидкої зарядки 900V+ та 21-дюймовими дисками Aero Sport.

Курс
Java вечірній
Навчайтесь топової професії у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java вечірній

Електромобіль коштуватиме 179 тисяч доларів, що на 40 тисяч більше, ніж стандартна модель Grand Touring. Таким чином, це найдорожча модель машин Lucid. Перші поставки розпочнуться у червні (США) та серпні (Канада).


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: