Новини

Remedy випустить ремейки двох перших частин Max Payne, вони вийдуть для ПК, PS5 та Xbox Series X/S

Remedy випустить ремейки двох перших частин Max Payne, вони вийдуть для ПК, PS5 та Xbox Series X/S

Студія Remedy вирішила створити рімейки ігор Max Payne та Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Компанія оголосила, що разом із Rockstar Games працює над повним ремастерингом перших двох ігор своєї культової серії шутерів. Ремастери вийдуть на платформах ПК, PlayStation 5 та Xbox Series X/S.

За умовами нової видавничої угоди, Rockstar фінансуватиме проєкт «відповідно до типового виробництва ігор Remedy класу AAA». Щобільше, студія перевипустить ігри на власному рушію Northlight Engine, який застосовувався для створення гри Control. Майже через три роки після випуску у 2019 році Control, як і раніше, залишається однією з найкрасивіших ігор як на ПК, так і на консолях, що забезпечується завдяки реалізації трасування променів.

«Ми були в захваті, коли наші давні друзі з Remedy запропонували нам перевипустити оригінальні ігри Max Payne, – сказав співзасновник Rockstar Games Сем Хаузер. «Ми великі шанувальники роботи, яку команда Remedy створювала протягом багатьох років, і нам не терпиться пограти в ці нові версії».

Випущена у 2001 році, Max Payne стала грою, яка прославила Remedy та встановила фірмовий стиль оповідання студії. Крім того, це була одна з перших ігор, в якій використовувався ефект Буллет-тайм, який став популярним завдяки фільму «Матриця». Через два роки Remedy випустила The Fall of Max Payne. Видавцем обох ігор була компанія Rockstar. Третю та останню частину гри вже створювали власні студії Rockstar.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: