Новини

SK hynix представила LPDDR5T — найшвидшу пам’ять для мобільних пристроїв зі швидкістю передачі даних до 9,6 Гбіт/с

SK hynix представила LPDDR5T — найшвидшу пам’ять для мобільних пристроїв зі швидкістю передачі даних до 9,6 Гбіт/с

Компанія SK hynix оголосила про розробку найшвидшої у світі мобільної пам’яті DRAM LPDDR5T (Low Power Double Data Rate 5 Turbo) та надала клієнтам зразки продуктів.

Пам’ять LPDDR5T працює зі швидкістю передачі даних 9,6 Гбіт/с, на 13% швидше за LPDDR5X, представлену у листопаді 2022 року. Щоб підкреслити максимальну швидкість продукту, SK hynix додала Turbo у кінець стандартного імені LPDDR5. Нова пам’ять для портативних пристроїв працює в діапазоні наднизьких напруг від 1,01 до 1,12 В та відрізняється високою швидкістю та наднизьким енергоспоживанням.

«Компанія довела технологію до вищої межі швидкості всього за два місяці після впровадження LPDDR5X, мобільної DRAM зі швидкістю 8,5 Гбіт/с, представленої на ринку в листопаді 2022 року. Ми зміцнимо своє лідерство на ринку мобільної пам’яті DRAM, надавши продукти з різною місткістю зберігання, які відповідають потребам клієнтів».

SK hynix заявила, що надала клієнтам зразки мультичипових пристроїв місткістю 16 ГБ, що об’єднують кілька чіпів LPDDR5T. Пристрій може обробляти 77 ГБ даних за секунду. Компанія планує розпочати масове виробництво LPDDR5T з використанням техпроцесу 1а, четвертого покоління 10-нм технології, у другій половині року.

Курс
КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС
Залучити нових та утримати наявних клієнтів за допомогою вау-сервіса – це можливо! Переходьте та дізнайтеся більше.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
clyentservis

SK hynix LPDDR5T

Як і в попередньому поколінні, SK hynix інтегрувала процес HKMG (High-K Metal Gate) 2 в останній продукт, що дозволило новому продукту забезпечити найкращу продуктивність. Компанія очікує, що LPDDR5T “очолить ринок до розробки пам’яті наступного покоління LPDDR6”.

SK hynix очікує, що застосування LPDDR5T вийде за рамки смартфонів та охопить напрямок штучного інтелекту (ШІ), машинне навчання та доповнену/віртуальну реальність (AR/VR).

SK Hynix анонсувала перші у світі 238-шарові чипи пам’яті TLC 4D NAND місткістю 512 Гбіт

Джерело: SK hynix


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: