Новини

Tesla масово скасовує замовлення на встановлення сонячних панелей та скорочує профільний підрозділ

Tesla масово скасовує замовлення на встановлення сонячних панелей та скорочує профільний підрозділ

Сотні клієнтів Tesla отримали повідомлення про скасування замовлень та повернення коштів.

З моменту придбання SolarCity  у 2016 році “сонячний” бізнес Tesla рухався дуже повільно, але у 2022-му підрозділ нарешті отримав імпульс. У другому кварталі компанія досягла рекордного рівня використання сонячної енергії для житлових будинків у США, а в третьому — показники виросли до 94 МВт, що на 13% більше, ніж торік.

Попри зростання у третьому кварталі Tesla припинила планування проєктів Tesla Solar Roofs на більшості ринків, зосередивши увагу на великих будівельних проєктах, таких як перший у світі “сонячний” район в Остіні, штат Техас. 

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

А нині, як повідомляє видання Electrec, Tesla скасовує чимало сонячних проєктів, що знаходяться у стадії реалізації, а також припиняє діяльність на деяких ринках. Видання частково опублікувало листа, який компанія надіслала своїм клієнтам: 

“Дякуємо за ваш інтерес до Tesla Solar. Після подальшого розгляду вашого проєкту наша команда визначила, що ваш будинок знаходиться в районі, який ми більше не обслуговуємо. Оскільки ми не можемо виконати замовлення, ми його скасовуємо. Ви отримаєте повне відшкодування депозиту протягом 7-10 робочих днів на зареєстровану картку”.

Повідомлення було надіслано як клієнтам, що замовляли сонячні батареї, так і людям, що очікували на Tesla Solar Roofs. Деякі проєкти вже пройшли стадію розробки та отримали відповідні дозволи. Згідно з даними соцмереж, подібні повідомлення отримали сотні клієнтів. В переліку районів, де Tesla припиняє роботу — Лос-Анджелес, Північна Каліфорнія, Орегон і Флорида.

Такі новини зовсім не збігаються з повідомленнями Tesla, яка стверджувала лише про розширення свого “сонячного” підрозділу. Крім того, останній постраждав від скорочення — Electrek дізнався, що компанія звільнила низку співробітників у своєму відділі планування та дизайну сонячних батарей.

В електронному листі Tesla направляє клієнтів до “сертифікованих інсталяторів у своєму регіоні”. Це покрівельні компанії, що отримали схвалення компанії на встановлення сонячних дахів. Останнім часом Tesla також сертифікувала установників сонячних панелей для розгортання екосистеми компанії Tesla Energy.

Джерело: Electrec


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: