Новини

Uber починає працювати у Луцьку, Рівному та Хмельницькому та запускає промокод SLAVAUA зі знижкою до 150 грн на 3 поїздки

Uber починає працювати у Луцьку, Рівному та Хмельницькому та запускає промокод SLAVAUA зі знижкою до 150 грн на 3 поїздки

Сервіс Uber повідомив про розширення своєї сфери діяльності в Україні. На додачу до Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Львова та Чернівців тепер Uber починає працювати у містах Луцьк, Рівне та Хмельницький.

Зазначається, що користувачі, які раніше були зареєстровані в інших містах, можуть здійснювати поїздки в межах будь-якого доступного міста України. Послуги Uber недоступні під час комендантської години. Інші обмеження можуть застосовуватися на запит військової адміністрації.

Додатково Uber запускає промокод SLAVAUA, який дозволяє отримати знижку до 150 грн на наступні три поїздки Україною. Ця акція діє до 24 квітня 2022 року.

Крім того, Uber пропонує зареєструватися в якості водія тим, хто хоче допомогти з поїздками та волонтерською діяльністю. Uber не бере комісії в Україні, тому водії отримують повну вартість поїздки.

Курс
Python вечірній
Вивчайте мову програмування Python на курсі з гарантованим працевлаштуванням
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python вечірній

Як Uber допомагає Україні: $2,5 млн пожертвувань, безкоштовні поїздки у Львові тощо


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: