Новини Софт 02.11.2022 о 11:51 comment views icon

«Укрзалізниця» оновила мобільний застосунок — у ньому з’явилися квитки на міжнародні рейси, детальний маршрут та графік руху поїзда

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«Укрзалізниця» випустила чергове оновлення власного мобільного застосунку, яке містить кілька функціональних покращень. Оновлення вже доступно в магазинах Google Play Store та App Store.

Так, відтепер пасажири можуть безпосередньо у застосунку купувати квитки на міжнародні рейси у прямому та зворотному напрямках до Польщі (квитки на рейси на Хелм, Перемишль та Варшаву можна придбати вже зараз) та Молдови (поїзд №351/352 Київ — Кишинів, анонсований нами минулого тижня під час презентації нових графіків та маршрутів залізниці на 2023 рік, уже доступний).

Окрім цього, розробники допрацювали детальну інформацію стосовно маршруту поїзда: в оновленні стала доступною детальна інформація про маршрут поїзда та час перебування на всіх зупинках, що дасть пасажирам можливість краще спланувати свою поїздку.

«Укрзалізниця» запустила новий мобільний застосунок у серпні — як повідомив національний залізничний перевізник, станом на 1 листопада застосунок завантажили понад 285 тисяч користувачів, які придбали через нього понад 270 тисяч квитків. Наразі «Укрзалізниця» працює над новим сайтом та поступово розширює перелік звичних залізничних сервісів, які можна замовити онлайн (наприклад, у вересні запустили онлайн-бронювання перевезення авто у вагоні-автомобілевозі).

«Укрзалізниця» запустила новий мобільний застосунок на iOS та Android — можна купувати квитки напряму без додаткових комісій

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: