Новини

«Укрзалізниця» запустила онлайн-бронювання перевезення авто у вагоні-автомобілевозі🚘🚉

«Укрзалізниця» запустила онлайн-бронювання перевезення авто у вагоні-автомобілевозі🚘🚉

«Укрзалізниця» розширила перелік традиційних послуг, які відтепер можна замовити онлайн. На спеціальному сервісному сайті вже можна залишити заявку на прорахунок і бронювання перевезення автомобіля у вагоні-автомобілевозі. Досі оформити перевезення автомобіля можна було лише в касах вокзалів.

Національний перевізник перезапустив послугу перевезення автомобіля у вагоні-автомобілевозі у березні 2021 року, а у травні звітував, що загалом за час війни вагонами-автомобілевозами було перевезено 1863 автівок.

«Укрзалізниця» запустила онлайн-бронювання перевезення авто у вагоні-автомобілевозі🚘🚉

Автомобілевози Укрзалізниці наразі курсують через Київ, Львів, Ужгород, Харків, Одесу та Дніпро, а вартість транспортування вираховується за тонну ваги автомобіля з урахуванням довжини маршруту і стартує від 1200 грн за автівку.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

У серпні «Укрзалізниця» запустила новий мобільний застосунок на iOS та Android, і тоді згадувала перевезення авто у вагоні серед послуг, які ось-ось стануть доступні онлайн. Раніше на спеціальному сервісному сайті УЗ з’явилася можливість замовлення вокзального помічника, бронювання лаунжу, групове замовлення квитків, онлайн-пошук забутих у поїзді або на вокзалі речей.

«Укрзалізниця» запустила новий мобільний застосунок на iOS та Android — можна купувати квитки напряму без додаткових комісій


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: