Новини Україна 13.09.2022 о 16:20 comment views icon

«Укрзалізниця» запустила онлайн-бронювання перевезення авто у вагоні-автомобілевозі🚘🚉

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«Укрзалізниця» розширила перелік традиційних послуг, які відтепер можна замовити онлайн. На спеціальному сервісному сайті вже можна залишити заявку на прорахунок і бронювання перевезення автомобіля у вагоні-автомобілевозі. Досі оформити перевезення автомобіля можна було лише в касах вокзалів.

Національний перевізник перезапустив послугу перевезення автомобіля у вагоні-автомобілевозі у березні 2021 року, а у травні звітував, що загалом за час війни вагонами-автомобілевозами було перевезено 1863 автівок.

«Укрзалізниця» запустила онлайн-бронювання перевезення авто у вагоні-автомобілевозі🚘🚉

Автомобілевози Укрзалізниці наразі курсують через Київ, Львів, Ужгород, Харків, Одесу та Дніпро, а вартість транспортування вираховується за тонну ваги автомобіля з урахуванням довжини маршруту і стартує від 1200 грн за автівку.

У серпні «Укрзалізниця» запустила новий мобільний застосунок на iOS та Android, і тоді згадувала перевезення авто у вагоні серед послуг, які ось-ось стануть доступні онлайн. Раніше на спеціальному сервісному сайті УЗ з’явилася можливість замовлення вокзального помічника, бронювання лаунжу, групове замовлення квитків, онлайн-пошук забутих у поїзді або на вокзалі речей.

«Укрзалізниця» запустила новий мобільний застосунок на iOS та Android — можна купувати квитки напряму без додаткових комісій

Курс UX/UI Designer.
За 12 місяців ви виростете з початківця — до джуна. Для цього розберете функціонал Figma. Вибудуєте воркфлоу роботи над проєктом: від клієнтського брифу й рисерчу — до презентації.
Інформація про курс

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: