Новини Ігри 19.06.2024 о 15:11 comment views icon

В сауну замість геймдева: директор польської студії водив сценаристок попаритись, щоб «краще зрозуміти персонажів»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту

В сауну замість геймдева: директор польської студії водив сценаристок попаритись, щоб «краще зрозуміти персонажів»

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Скандал в геймдеві: креативний директор польської Spectrum Studio Яцек П’юрковський вимагав від співробітників оголеного відвідування сауни нібито для кращої підготовки до створення гри — про це повідомляє GameDev.DOU. Студія наразі працює над симулятором керування сауною (так, це теж здається дивним), а до того ще не зробила жодної власної гри.

«Головний герой буде саунамайстром і буде відповідати за виступи в різних саунах (запахи, музика, хореографія, все)» — повідомляє опис проєкту, де є ще багато дивного.

Польська наративна дизайнерка та письменниця Олександра Вольна поспілкувалася з П’юрковським. У розмові він розповів, що оголені відвідини сауни є робочим обов’язком працівників студії:

«Мої наративні дівчата мають відвідувати зі мною сауну, щоб створити дивовижний сценарій».

Креативний директор стверджує, що неможливо створити гру про сауну без відвідування сауни. Але не треба зайвий раз нагадувати, що в сучасних іграх також багато вбивств, насильства, наркотиків і навіть магії — створювати історії ігор про це з таким підходом було б вкрай важко, проте серед них багато дуже успішних.

Підхід до справи Яцека П’юрковського розкритикували користувачі соціальних мереж та представники польського геймдеву. Зокрема, креативний директор The Astronauts Адріан Хмелярж зазначив, що, по-перше, ідея переживати щось, щоб створити сценарій, «варта лайна», по-друге, якби керівник наполягав на ній, він мав би попросити працівників відвідати сауну у зручній для них формі та компанії, з оплатою студією такого досвіду.

Онлайн-курс повного дня Front-end developer від Mate academy.
Курс Front-end developer допоможе вам підготуватись до карʼєри в IT з нуля. На вас чекає багато практики та досвідчені ментори. .
Отримати знижку на курс

«Не потрібен вам геймдев, станьте краще сантехніком»: бос студії-розробника DUSK дав поради новачкам

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: