Новини

Війни дронів у реальності — Притула показав на відео, як український Mavic вправно нейтралізує дрон росіян

Війни дронів у реальності — Притула показав на відео, як український Mavic вправно нейтралізує дрон росіян

Військово-повітряне “порно” з роботою української авіації на наднизькій висоті як яскраве свідчення кваліфікації пілотів ПС ЗСУ — це, звісно, чудово, але як щодо демонстрації умінь українських операторів дронів? Таке відео якраз сьогодні опублікував відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула — воно містить виняткові кадри повітряної дуелі в Донецькій області з тріумфальною перемогою українського дрона над російським.

Власне, ось це відео, яке ми радимо переглянути (бо воно того варте):

Під час перегляду можна подумати, що підлітає ворожий дрон — який у кадрі, та насправді він не рухається. Це зумовлено перспективою. Майстерний таран ворожого дрона здійснив український дрон, а точніше оператор, який керував “пташкою” дистанційно. Після зустрічі з українським дроном у ворожого окупантського тільки пропелери порозлітались урізнобіч.

Як уточнив Сергій Притула, дрон (DJI Mavic — модель не зазначається), який записав це відео з виглядом від першої особи був закуплений коштами благодійників Фонду для бійців одного з підрозділів ДШВ ЗСУ. Відтоді “пташка” віддано служить десантникам та допомагає нищити окупантів.

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ
Зберіть свою команду мрії та ведіть її до спільної мети.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Team

Принагідно дякуємо нашим захисникам та бажаємо вдалого полювання!


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: