Новини

З 1 червня стартують продажі Оптимуса Прайма від Lego, який перетворюється на вантажівку без необхідності перезбирати його. Вартість 35-сантиметрового автобота — $170

З 1 червня стартують продажі Оптимуса Прайма від Lego, який перетворюється на вантажівку без необхідності перезбирати його. Вартість 35-сантиметрового автобота — $170

Lego Group і Hasbro представили Оптимуса Прайма, що повністю трансформується, і складається з понад 1500 деталей. У режимі робота трансформер заввишки 35 см, а в альтернативному вигляді — 15 см. У фігурки лідера автоботів 19 шарнірів, завдяки чому можна трансформувати його з режиму робота у альтернативний режим вантажівки і назад не перезбираючи її.

Новий набір Lego перенесе фанатів у 1984 рік, коли трансформери вперше увірвалися в популярну культуру завдяки оригінальній лінійці іграшок та мультсеріалу. Оптимуса Прайма створено за зразком G1 (першого покоління). Разом із роботом покупці отримають іонний бластер, сокиру та куб Енергон, а також матрицю лідерства автоботів.

Набір Lego під назвою Transformers Optimus Prime буде доступний по всьому світу на сайті LEGO.com/optimus та у фірмових магазинах Lego з 1 червня за ціною 169,99 доларів США/євро.

Минулого року Hasbro та Robosen Robotics представили точну копію Оптимуса Прайма заввишки понад 48 сантиметрів. Робот-іграшка вміє автоматично трансформуватися, позувати та керувати автомобілем завдяки 27 серводвигунам та 60 мікрочіпам. У квітні цього року компанії представили доповнення — причіп, який теж вміє трансформуватися і містить усередині мініатюрний моторизований транспортний засіб Roller.

Курс
ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ
Опануйте P&L-, BS-, CF-звіти всього за 1,5 місяця.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finanaliz

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LEGO (@lego)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: